Automatyka do bram wjazdowych

Często zastanawiamy się jak zwiększyć komfort i bezpieczeństwo naszych domów i posesji. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie automatyki do bram wjazdowych. Dzięki temu wjedziemy na nasze podwórko bez wysiadania z samochodu, a nieproszeni goście będą mieli utrudnione przedostanie się na teren posesji.

Jak działa automatyka do bram?

Na rynku istnieje wiele ciekawych modeli, które można zamontować przy domu, najpopularniejsze i najbardziej użytkowe to, m.in. SEA MERCURY, SEA SURF, Somfy czy też Faac. Niemniej jednak ich działanie opiera się na podobnych mechanizmach. Urządzenia te zbudowane są z siłowników oraz elementów sterujących, często występują z dodatkowymi akcesoriami oraz pilotem umożliwiającym otwieranie.

Oczywiście są one dobierane pod względem rodzaju bram, a możemy wyróżnić różne typy:
– przesuwne,
– szynowe,
– skrzydłowe (rozwierane).

Co więcej, mogą być one jedno bądź dwuskrzydłowe. Napęd elektromechaniczny jest dopasowany m.in. ze względu na ilość skrzydeł.

Jak dobierana jest automatyka do bram?

W naszej firmie kładziemy szczególny nacisk na dopasowanie jak najlepszych rozwiązań. Pod naszą lupę bierzemy takie parametry jak:
– ciężar oraz wielkość bramy,
– potrzeby Klientów, m.in. brak generowanego hałasu przez dane modele,
– wymaganą odporność na warunki atmosferyczne,
– dostępną przestrzeń użytkową.

Przy doborze odpowiedniego mechanizmu najważniejsze są potrzeby naszych Klientów – indywidualnych i biznesowych.

TECH-MAK – ulepsz swoją przestrzeń

Napęd elektromechaniczny oferujemy także z profesjonalnym montażem na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Gwarantujemy szybką, niezawodną i dokładną pracę. Dla zwiększenia bezpieczeństwa posesji oferujmy także przydatne napędy do bram garażowych.