Doskonale wiemy, że każdy Klient chce zadbać o bezpieczeństwo swojej posesji. Właśnie dlatego tworzymy różnorodne systemy ogrodzeniowe, które pozwalają w prosty sposób otoczyć teren działki. Rozwiązania, które oferujemy mają wiele zalet, przede wszystkim są trwałe, odporne na uszkodzenia, a jednocześnie ładne.

Nasze realizacje – systemy ogrodzeniowe

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy, jak odpowiedzieć na wymagania naszych Klientów. Oferujemy szereg funkcjonalnych rozwiązań, które stanowią świetną inwestycję na lata. Z pewnością znajdziesz wśród nich model dobrze współgrający z otoczeniem. Dla naszych Klientów wykonujemy ogrodzenia klasyczne, klasyczne z grotami, palisadowe – poziome lub pionowe w wersji modern lub premium. Jak widać wybór jest naprawdę duży.

Ogrodzenia – oferta

Systemy palisadowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Ich stylowy i estetyczny design sprawia, że doskonale komponują się z nowoczesnymi domami. Dużym atutem jest także to, że stanowią solidne zabezpieczenie przed atakami wandalizmu czy włamaniami. Oczywiście funkcjonalność to nie wszystko! Klasyczne palisady dostępne są w wielu różnych kolorach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Ponadczasowa klasyka

Jeśli cenisz sobie proste i funkcjonalne rozwiązania, które pozwolą Ci zabezpieczyć ogród, a jednocześnie nie obciążą portfela, to z pewnością znajdziesz coś w naszym asortymencie. Klasyczne systemy ogrodzeń są eleganckie i minimalistyczne. Z ich pomocą stworzysz wspaniałą przestrzeń do wypoczynku, a jednocześnie zabezpieczysz przed nieproszonymi gośćmi. Jeśli chcesz, aby płot nabrał charakteru, zainwestuj w zdobienia, takie jak groty, ornamenty lub inne dekoracje. Ogrodzenia metalowe są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie zmiennych czynników atmosferycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, znajdziesz w niej szeroki wybór modeli na każdą kieszeń. Sprawdź nasze realizacje i skontaktuj z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Realizacja: kwiecień 2022, Skórzewo k. Poznania

Realizacja: marzec 2022, Sierosław k. Poznania

Realizacja: luty 2022, Baranowo k. Poznania

Realizacja: grudzień 2021, Dębienko k. Poznania

Realizacja: listopad 2021, Poznań

Realizacja: lipiec 2021, Rosnówko k. Poznania

Realizacja: lipiec 2021, Gniezno

Realizacja: czerwiec 2021, Krzyszkowo

Realizacja: Skórzewo k. Poznania

Realizacja: Rosnówko k. Poznania

Realizacja: Dopiewo k. Poznania

Realizacja: Poznań