Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że doskonale wiemy, jak odpowiedzieć na potrzeby Klientów. Świadczone usługi realizujemy tak, jakbyśmy wykonywali je dla siebie – czyli szybko, sprawnie i dokładnie. Z naszą pomocą zadbasz o swoją posesję, a także wprowadzisz funkcjonalne rozwiązania w biurze lub domu.

Co oferujemy?

Przede wszystkim wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają szkolenia i certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności. Bez problemu przygotujemy także niezbędną dokumentację spawalniczą. Nasze usługi świadczymy zarówno dla Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. W naszej ofercie znajdziecie:

Bramy wjazdowe: stanowią niezbędne wyposażenie każdej posesji. Te, które oferujemy sterowane są automatycznie, dzięki czemu można jednym kliknięciem otworzyć je lub zamknąć. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, zwłaszcza podczas wjeżdżania i wyjeżdżania z podjazdu, ponieważ nie musisz wysiadać z samochodu. Klientom oferujemy modele przesuwne i skrzydłowe.

Ogrodzenia stalowe: spodobają się wszystkim miłośnikom funkcjonalnych rozwiązań. Wykonujemy je z ocynkowanej stali, która jest odporna na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. A dzięki temu, że są malowane proszkowo, bez trudu dopasujemy je kolorystycznie do elewacji domu.

Balustrady i schody: to realizacje, które wykonujemy na zamówienie i możemy w pełni dopasować do potrzeb Klienta. Chętnie wykonamy zarówno balustrady mające formy minimalistyczne, jak i geometryczne.

                                         

Drzwi i ścianki loftowe: to doskonałe rozwiązanie zarówno do biura, jak i domu. Drzwi i ścianki, wykonujemy na wymiar i dopasowujemy do stylu danego wnętrza. Jak sama nazwa wskazuje tworzone realizacje mają charakter loftowy – surowa konstrukcja i bezpieczna szyba, to doskonałe połączenie.

                   

Jak widać oferta usług, które świadczymy jest bardzo szeroka. Wszystkie z nich zostały szczegółowo opisane na naszej stronie. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów, dlatego w nasze projekty wkładamy całe serce.