CO ROBIMY?

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i montażem stalowych ogrodzeń, bram, balustrad, schodów, poręczy i innych elementów ze stali oraz małogabarytowych konstrukcji spawanych oraz świadczącą usługi z zakresu badań nieniszczących NDT.

Nasi specjaliści zajmują się również:
– opracowywaniem instrukcji technologicznych spawania WPS
– kwalifikowaniem technologii spawania WPQR
– nadzorem spawalniczym jako główny spawalnik
– szkoleniem i certyfikowaniem spawaczy
– przygotowaniem dokumentacji spawalniczej wg wymagań klienta
– opracowywaniem procedur oraz certyfikowaniem systemów jakości wg norm EN ISO 3834 i EN ISO 1090
– wdrażaniem zakładowej kontroli produkcji ZKP

Lubisz być zaskakiwany ponadprzeciętną jakością obsługi? My oferujemy ją w standardzie – skontaktuj się z nami.

Dla kogo

Zamówienia na wytworzenie, dowóz i montaż stalowych balustrad, ogrodzeń, bram i innych konstrukcji przyjmujemy od Zleceniodawców indywidualnych i biznesowych (m.in. przedsiębiorstw przemysłowych, deweloperów, firm usługowych) z Poznania oraz terenu województw: wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Swoją ofertę badań nieniszczących NDT oraz wsparcia systemu zarządzania jakością spawania w przedsiębiorstwach adresujemy do firm z Poznania, powiatu poznańskiego, województwa wielkopolskiego oraz całego kraju.

Jesteśmy mobilni: usługi z tych zakresów realizujemy w lokalizacjach wskazanych przez Klienta.

Jak działamy

Fachowo, terminowo i elastycznie. Bezkompromisowi w zakresie wysokich standardów produkcji i usług, w pozostałych kwestiach dostosowujemy się do indywidualnych preferencji i oczekiwań naszych Klientów. Dojeżdżamy na czas i miejsce, dowozimy zamówione konstrukcje. Także badania nieniszczące NDT wykonujemy w siedzibie Klienta.

Podejmujemy się zarówno wykonawstwa pojedynczych egzemplarzy stalowych bram skrzydłowych i przesuwnych, balustrad, ogrodzeń, schodów, jak i realizujemy zamówienia na produkcję seryjną. Bez względu na charakter zlecenia, każde wykonujemy z pasją, która skłoniła nas ponad 15 lat temu do wyboru branży i zatrzymała przy niej do dziś.

Kontakt

DLACZEGO MY?

Wybierając nas, zyskujesz:

gwarancję wysokiej jakości produktów i usług, o której dumnie świadczą wybrane realizacje zaprezentowane w galerii oraz portfolio naszych klientów biznesowych (m.in. Fabryka Formy, Columbus McKinnon Polska Sp. z o.o., Sebline, HERMANOS s.c. Stęszew, Zakład Ślusarski Teresa Szyszka, TB Hydro Sp. z o.o.)
możliwość pełnej indywidualizacji zamówienia na elementy i konstrukcje stalowe w zakresie wymiarów, wzornictwa i kolorystyki
wygodną kompleksowość i elastyczność naszej oferty (projekt, produkcja, dowóz, montaż konstrukcji z aluminium, stali malowanej i stali nierdzewnej; mobilne usługi badań NDT)
negocjowane, atrakcyjne warunki realizacji zleceń: krótkie terminy, jakość wyższa od cen, zachwyt gratis
redukcję kosztów prowadzenia własnej działalności i zarządzania personelem

Przyspawaliśmy Twoją uwagę?

Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły.