Z myślą o naszych Klientach oraz niesłabnącej pasji rozwijamy firmę TECH-MAK. Zapewnimy profesjonalne i terminowe usługi wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów. Zajmujemy się produkcją oraz montażem różnorodnych elementów i małogabarytowych konstrukcji spawanych, świadczymy także usługi wchodzące w zakres badań nieniszczących NDT.

W skład naszych działań wchodzi wykonanie oraz montaż:
– bram wjazdowych z nowoczesnym automatycznym napędem przesuwnym oraz skrzydłowym,
– ogrodzeń stalowych malowanych proszkowo, dostępnych w wielu wariantach,
– balustrad i schodów wewnętrznych oraz zewnętrznych,
– drzwi i ścianek loftowych.

Proponujemy montaż i wykonanie poszczególnych elementów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucji. Dodatkowo wykonujemy drobne konstrukcje stalowe oraz kompleksowe działania związane z badaniami NDT.

TECH-MAK – oferta skrojona na miarę

Jesteśmy producentem, dlatego też możemy zaproponować Ci rozwiązanie idealne odpowiadające Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przed podjęciem zmian lub napraw, potrzebny jest projekt i kosztorys, dlatego też oferujemy bezpłatną wycenę, a na każdym etapie realizacji projektu zapewniamy profesjonalne doradztwo. Ogromną wagę przykładamy również do terminowości – naszym Klientom proponujemy jak najlepsze usługi, dążymy do perfekcji tak, aby Twój dom, budynek lub działka, dzięki wykonanym przez nas zmianom prezentował się idealnie.

Niemniej jednak poza wykonywaniem eleganckich i trwałych elementów stalowych oraz spraw związanych z badaniami NDT, nasi specjaliści wykonują również inne zadania takie jak:
– opracowywanie instrukcji technologicznych spawania WPS,
– kwalifikowanie technologii spawania WPQR,
– nadzór spawalniczy jako główny spawalnik,
– szkolenie i certyfikowanie spawaczy,
– przygotowanie dokumentacji spawalniczej według wymagań naszych Klientów,
– opracowywanie procedur oraz certyfikowanie systemów jakości według norm EN ISO 3834 i EN ISO 1090,
– wdrażanie zakładowej kontroli produkcji ZKP.

Nasza oferta wytworzenie, dowozu, montażu, a także m.in. przeprowadzenia badań NDT skierowana jest głównie do klientów indywidualnych i przemysłowych z Poznania oraz okolic, a także województw: wielkopolskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego. Niemniej jednak proponujemy również bezpieczną wysyłkę naszych towarów przez przewoźników zarówno w kraju, jak i za granicę może to dotyczyć np. ściany bądź przegrody typu loft.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania oraz doprecyzujemy interesującą Cię propozycję!