Bez wątpienia otoczenie materialne nie tylko wypełnia przestrzeń, w której przebywasz, ale również organizuje Twoje wnętrze. To, którego nie szacuje się w metrach kwadratowych, tylko określa rodzajem oraz jakością emocji. Estetyka, komfort i bezpieczeństwo – to ich chcesz doświadczać w miejscach, w których spędzasz najwięcej czasu lub najważniejszą jego część.
Nie ma się co oszukiwać: produkowane seryjnie elementy wyposażenia wnętrz i aranżacji przestrzeni zewnętrznych nie spełnią wszystkich Twoich oczekiwań, a tym bardziej nie wyrażą Ciebie, Twojej osobowości, klimatu miejsca. Bo powstały z myślą o większości, z przeznaczeniem do „wszędzie”.

Zleć nam stworzenie jedynych w swoim rodzaju stalowych elementów i konstrukcji specjalnie dla Ciebie i Twojego domu.

Wytwarzamy na zamówienie, dostarczamy pod adres, montujemy na lata.

Balustrady

 

Czasem wystarczy zadbać o eleganckie i przykuwające wzrok balustrady, aby całe Twoje wnętrze nabrało nowego charakteru!

Chcesz mieć pewność, że Twój dom prezentuje się świetnie, nie tylko od środka, ale również z zewnątrz? Warto wybrać najlepsze rozwiązania, które nie tylko wzbogacą Twoją nieruchomość, ale również posłużą jej na lata.

Balustrady zewnętrzne i wewnętrzne – pozostałe wzory balustrad dostępne są w galerii

W ramach propozycji przygotowanych przez naszą firmę, każdy z Was może zadbać o jak najlepsze i najciekawsze rozwiązania, które będą dostosowane do stylu danej przestrzeni. Jeśli marzysz o tym, aby ogrodzenia na tarasie idealnie współgrały z tymi na schodach – zarówno w ogrodzie, jak i w domu – zdaj się na naszych specjalistów! Dzięki nam, dobierzesz trwałe i stylowe rozwiązania, którym niestraszna korozja ani inne zniszczenia.

Balustrady tarasowe i schodowe na zewnątrz

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie stylem wykończeń do typu danego budynku. W Tech-Mak dbamy o to, aby każdy z Was mógł zadbać o jak najlepsze rozwiązania, które dopasujemy do rodzaju nieruchomości. W związku z tym, jeśli Wasz dom to nowoczesny, świeżo wybudowany budynek, świetnie sprawdzą się u Was minimalistyczne lub geometryczne produkty. Z kolei, jeśli chcecie zadbać o siedzibę Waszej firmy, a jest ona zlokalizowana w starej kamienicy lub willi z początku XX wieku, bez problemu dobierzemy odpowiedni kształt i styl – tak, aby zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnątrz, wyglądała ona jak najlepiej!

Schody wewnętrzne oraz zewnętrzne

Każdy z Was może dobrać odpowiedni model balustrady schodowej – możliwe jest m.in. zastosowanie takich samych lub podobnych rozwiązań wewnątrz, jak i przed wejściem. Możemy również wybrać podobne, dopełniające się produkty. Oczywiście, jeśli chodzi o tarasy, jest to również możliwe – możemy zadbać o Wasze balkony, tarasy czy antresole i sprawić, że dzięki balustradom będą wyglądały elegancko oraz stylowo. Warto również pamiętać o tym, że spełnią one wszelkiego rodzaju przepisy i zasady związane z bezpieczeństwem – z nami możecie być pewni ze barierki ochronią Was przed upadkiem.

Niezależnie, czy wybierzesz barierkę do schodów w środku domu, czy może tarasu – z Tech-Mak wybierzesz idealne, trwałe i eleganckie rozwiązanie dla siebie!

Własna produkcja konstrukcji stalowych umożliwia naszym Klientom pełną indywidualizację zamówień, zarówno w zakresie designu, kolorystyki, jak i pożądanych właściwości użytkowych produktów, a stosowane przez nas technologie oraz zabezpieczenia antykorozyjne gwarantują ich wytrzymałość i trwałość na lata.

Realizujemy zlecenia na dowóz i montaż stalowych ogrodzeń, bram i balustrad na terenie Poznania oraz województw: wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o szczegółach.