Bez wątpienia otoczenie materialne nie tylko wypełnia przestrzeń, w której przebywasz, ale również organizuje Twoje wnętrze. To, którego nie szacuje się w metrach kwadratowych, tylko określa rodzajem oraz jakością emocji. Estetyka, komfort i bezpieczeństwo – to ich chcesz doświadczać w miejscach, w których spędzasz najwięcej czasu lub najważniejszą jego część.
Nie ma się co oszukiwać: produkowane seryjnie elementy wyposażenia wnętrz i aranżacji przestrzeni zewnętrznych nie spełnią wszystkich Twoich oczekiwań, a tym bardziej nie wyrażą Ciebie, Twojej osobowości, klimatu miejsca. Bo powstały z myślą o większości, z przeznaczeniem do „wszędzie”.

Zleć nam stworzenie jedynych w swoim rodzaju stalowych elementów i konstrukcji specjalnie dla Ciebie i Twojego domu.

Wytwarzamy na zamówienie, dostarczamy pod adres, montujemy na lata.

Balustrady

 

Czasem wystarczy zadbać o eleganckie i przykuwające wzrok balustrady, aby całe Twoje wnętrze nabrało nowego charakteru!

Chcesz mieć pewność, że Twój dom prezentuje się świetnie, nie tylko od środka, ale również z zewnątrz? Warto wybrać najlepsze rozwiązania, które nie tylko wzbogacą Twoją nieruchomość, ale również posłużą jej na lata.

Balustrady zewnętrzne i wewnętrzne – pozostałe wzory balustrad dostępne są w galerii

W ramach propozycji przygotowanych przez naszą firmę, każdy z Was może zadbać o jak najlepsze i najciekawsze rozwiązania, które będą dostosowane do stylu danej przestrzeni. Jeśli marzysz o tym, aby ogrodzenia na tarasie idealnie współgrały z tymi na schodach – zarówno w ogrodzie, jak i w domu – zdaj się na naszych specjalistów! Dzięki nam, dobierzesz trwałe i stylowe rozwiązania, którym niestraszna korozja ani inne zniszczenia.

Balustrady tarasowe i schodowe na zewnątrz

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie stylem wykończeń do typu danego budynku. W Tech-Mak dbamy o to, aby każdy z Was mógł zadbać o jak najlepsze rozwiązania, które dopasujemy do rodzaju nieruchomości. W związku z tym, jeśli Wasz dom to nowoczesny, świeżo wybudowany budynek, świetnie sprawdzą się u Was minimalistyczne lub geometryczne produkty. Z kolei, jeśli chcecie zadbać o siedzibę Waszej firmy, a jest ona zlokalizowana w starej kamienicy lub willi z początku XX wieku, bez problemu dobierzemy odpowiedni kształt i styl – tak, aby zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnątrz, wyglądała ona jak najlepiej!

Schody wewnętrzne oraz zewnętrzne

Każdy z Was może dobrać odpowiedni model balustrady schodowej – możliwe jest m.in. zastosowanie takich samych lub podobnych rozwiązań wewnątrz, jak i przed wejściem. Możemy również wybrać podobne, dopełniające się produkty. Oczywiście, jeśli chodzi o tarasy, jest to również możliwe – możemy zadbać o Wasze balkony, tarasy czy antresole i sprawić, że dzięki balustradom będą wyglądały elegancko oraz stylowo. Warto również pamiętać o tym, że spełnią one wszelkiego rodzaju przepisy i zasady związane z bezpieczeństwem – z nami możecie być pewni ze barierki ochronią Was przed upadkiem.

Niezależnie, czy wybierzesz barierkę do schodów w środku domu, czy może tarasu – z Tech-Mak wybierzesz idealne, trwałe i eleganckie rozwiązanie dla siebie!

Własna produkcja konstrukcji stalowych umożliwia naszym Klientom pełną indywidualizację zamówień, zarówno w zakresie designu, kolorystyki, jak i pożądanych właściwości użytkowych produktów, a stosowane przez nas technologie oraz zabezpieczenia antykorozyjne gwarantują ich wytrzymałość i trwałość na lata.

Realizujemy zlecenia na dowóz i montaż stalowych ogrodzeń, bram i balustrad na terenie Poznania oraz województw: wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o szczegółach.

Jak zmierzyć balustradę, co jest potrzebne do wyceny?


Wnętrze domu powinno być przytulne, a jednocześnie stanowić bezpieczną przestrzeń do życia. W przypadku obiektów jednopoziomowych łatwo wprowadzić zabezpieczenia, wyzwanie mogą natomiast stanowić domy dwupoziomowe. To właśnie w tego typu obiektach pojawiają się schody oraz balkony, które należy odpowiednio zabezpieczyć. Podstawowym elementem, który ułatwia korzystanie ze schodów jest oczywiście poręcz. Jaki model wybrać i co zrobić, żeby dopasować go do swoich potrzeb? Na to pytanie postaramy się dzisiaj odpowiedzieć.
Pomiar balustrady – krok po kroku
Jeśli masz już schody i balkon czas na ich odpowiednie zabezpieczenie. Aby określić długość poręczy, należy sprawdzić, ile dokładnie wynosi odległość od pierwszego do ostatniego stopnia. Podczas składania zamówienia należy dodać także zdjęcie schodów lub ich projekt stworzony wcześniej przez architekta. Natomiast w przypadku balustrady balkonowej należy podać szerokość oraz długość balkonu w metrach. Wysokość musi być natomiast zgodna z przepisami narzucanymi przez prawo budowlane.
Balustrady i poręcze – pomiar i realizacja
Montaż „od góry”, czyli na stopnie, możemy wykonać dopiero, gdy na schodach zostały zamontowane już stopnice i podstopnice. Natomiast montaż boczny (do czoła) można wykonać na schodach betonowych, jeszcze przed zamontowaniem stopnic. Takie rozwiązanie sprawia, że bez względu na to jakich usług szukasz, chętnie je dla Ciebie wykonamy. Pamiętaj jednak, że każda balustrada jest wyceniana indywidualnie, w zależności od wielkości i niezbędnych elementów konstrukcyjnych.
Zabezpieczenia – dlaczego są takie ważne?
Ponieważ skutecznie zabezpieczają krawędzie schodów, balkonów i tarasów. Jednocześnie, poręcze ułatwiają wchodzenie po schodach, można się o nie wygodnie oprzeć i wspinać. Natomiast balustrady chronią przed upadkiem z wysokości, właśnie dlatego ich minimalna wysokość regulowana jest prawnie.
Co oferujemy?
Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów, wykonujemy różnorodne zabezpieczenia. Poręcze i balustrady zawsze dopasowujemy do wnętrza lub elewacji budynku, w którym się znajdują. Co więcej, bez trudu wykonamy te w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, ale także te ozdobne, które doskonale sprawdzą się, np. w starej kamienicy.