NOWOCZESNE Ogrodzenia z ocynkowanej stali

na zamówienie – malowane proszkowo

 

Dzięki naszej szerokiej ofercie, każdy z Was będzie mógł również zadbać o dopasowanie stalowego ocynkowanego płotu malowanego proszkowo i podmurówki do własnego gustu oraz stylu, w jakim utrzymany jest dany budynek. Nasze stalowe płoty to nie tylko rozwiązania minimalistyczne i nowoczesne, ale również warianty, które świetnie sprawdzą się przy tradycyjnych kamienicach, willach czy dworkach. Rozwiązania na zamówienie pozwolą na dostosowanie odpowiedniego warianty niezależnie od stylu, w jakim utrzymany został budynek. Ocynkowane stalowe ogrodzenia na zamówienie nie tylko idealnie wpasują się w obecny krajobraz, ale również wytrzymają wiele lat – a to wszystko dzięki odpowiednim tworzywom wykorzystam przy projektowaniu odpowiedniego rozwiązania specjalnie dla Was!

Szukasz automatycznych bram jedno- lub dwuskrzydłowych? A może interesują Cię przesuwne lub uchylne wjazdy? Z nami zadbasz o odpowiednie bramy i wjazdy, jednocześnie dopasowując do nich ogrodzenia – a wszystko z ocynkowanej stali. Z nami wybierzesz idealne rozwiązania na zamówienie – zapraszamy!

WZORY OGRODZEŃ

OGRODZENIE NOWOCZESNE MODERN

Idealnie prezentuje się jako frontowe ogrodzenie nowoczesnych nieruchomości. Wykonane z profili stalowych 80x40mm. Profile ogrodzenia montowane są do posadowionego w ziemi fundamentu. Zapewniamy również montaż prezentowanych elementów betonowych. Brama, furtka, słupek multimedialny, osłona skrzynki prądowo-gazowej i płot zostały ocynkowane ogniowo i pomalowane proszkowo RAL 7016.

OGRODZENIE KLASYCZNE Z GROTAMI

Wykonane z profili stalowych pionowych 20×20 mm, wykończenie każdego profilu stanowi elegancki grot nasadowy. Słupki stalowe 80×80 mm, wykończone ozdobnymi kulami. Ogrodzenie ocynkowane ogniowo i pomalowane proszkowo RAL 9005.

OGRODZENIE PALISADOWE PIONOWE

Ciekawe i ekonomiczne rozwiązanie. Wypełnienie ogrodzenia wykonane z profili stalowych pionowych 25×25 mm, rama wykonana z profili 60×40 mm. Słupki stalowe 80×80 mm. Ocynk ogniowy, malowanie proszkowe RAL 7016.

OGRODZENIE PALISADOWE PREMIUM

Ten wzór ogrodzenia doskonale komponuje się bloczkami typy JONIEC i betonowymi elementami ogrodzenia. Wypełnienie ogrodzenia wykonane z profili stalowych poziomych 80x20mm, dochodzących czołem do ramy, szczelina od 20-30mm w zależności od wysokości ogrodzenia, przy wysokości 1,4 m stosujemy 13 profili oraz szczelinę 30 mm.

OGRODZENIE PALISADOWE POZIOME

Wypełnienie ogrodzenia wykonane z profili stalowych poziomych 80×20 mm, rama schowana jest za profilami, szczelina od 20-30mm w zależności od wysokości ogrodzenia.

OGRODZENIE KLASYCZNE

Ponadczasowe, klasyczne, doskonale uzupełniające nowoczesne budownictwo. Profile pionowe w o wymiarach 20×20 mm, furtka wyposażona w elektrozaczep.

OGRODZENIE PALISADOWE ŻALUZJOWE

W zależności od tego jak duży prześwit pomiędzy profilami naszego ogrodzenia chcemy uzyskać, jest możliwość zastosowania profili różnych rozmiarów 60-120mmx20mm oraz o różnym kącie nachylenia.

DODATKI DO OGRODZEŃ

 

Sprawią, że Twoje nowoczesne ogrodzenie będzie jeszcze bardziej funkcjonalne.

SŁUPEK MULTIMEDIALNY ORAZ ZABUDOWA SKRZYNKI GAZOWO-PRĄDOWEJ, ELEKTROZACZEP, SKRZYNKA NA LISTY

Nasze zabudowy skrzynek prądowo-gazowych oraz słupki multimedialne doskonale skomponują się z każdym ogrodzeniem. Słupek multimedialny zawiera wbudowaną skrzynkę na listy oraz specjalne miejsce na wideodomofon. Furtki na życzenie klienta wyposażamy w elektrozaczep.

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o szczegółach.

Złóż zapytanie ofertowe. Wycenimy je w możliwie najkrótszym czasie – nawet w ciągu kilku godzin.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych realizacji.