NOWOCZESNE Ogrodzenia z ocynkowanej stali na zamówienie – malowane proszkowo

 

Dzięki naszej szerokiej ofercie, każdy z Was będzie mógł również zadbać o dopasowanie stalowego ocynkowanego płotu malowanego proszkowo i podmurówki do własnego gustu oraz stylu, w jakim utrzymany jest dany budynek. Nasze stalowe płoty to nie tylko rozwiązania minimalistyczne i nowoczesne, ale również warianty, które świetnie sprawdzą się przy tradycyjnych kamienicach, willach czy dworkach. Rozwiązania na zamówienie pozwolą na dostosowanie odpowiedniego warianty niezależnie od stylu, w jakim utrzymany został budynek. Ocynkowane stalowe ogrodzenia na zamówienie nie tylko idealnie wpasują się w obecny krajobraz, ale również wytrzymają wiele lat – a to wszystko dzięki odpowiednim tworzywom wykorzystam przy projektowaniu odpowiedniego rozwiązania specjalnie dla Was!

Szukasz automatycznych bram jedno- lub dwuskrzydłowych? A może interesują Cię przesuwne lub uchylne wjazdy? Z nami zadbasz o odpowiednie bramy i wjazdy, jednocześnie dopasowując do nich ogrodzenia – a wszystko z ocynkowanej stali. Z nami wybierzesz idealne rozwiązania na zamówienie – zapraszamy!

OGRODZENIE NOWOCZESNE MODERN

 

Idealnie prezentuje się jako frontowe ogrodzenie nowoczesnych nieruchomości. Wykonane z profili stalowych 80x40mm lub wersja delikatniejsza, bardziej ekonomiczna z profili 50x30mm. Profile ogrodzenia montowane są do posadowionego w ziemi fundamentu. Zapewniamy również montaż prezentowanych elementów betonowych. Brama, furtka, słupek multimedialny, osłona skrzynki prądowo-gazowej i płot zostały ocynkowane ogniowo i pomalowane proszkowo RAL 7016.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych realizacji.

OGRODZENIE PALISADOWE PREMIUM

Ten wzór ogrodzenia doskonale komponuje się bloczkami typy JONIEC i betonowymi elementami ogrodzenia, ale nie tylko. Wypełnienie ogrodzenia wykonane z profili stalowych poziomych 80x20mm, dochodzących czołem do ramy, szczelina od 20-30mm w zależności od wysokości ogrodzenia, przy wysokości 1,4 m stosujemy 13 profili oraz szczelinę 30 mm.

                         

OGRODZENIE PALISADOWE PIONOWE

Ciekawe i ekonomiczne rozwiązanie, cieszące się coraz większą popularnością. Wypełnienie ogrodzenia wykonane z profili stalowych pionowych 25x25mm lub 20x20mm, rama wykonana z profili 60x40mm lub 50x30mm. Słupki stalowe 80×80 mm. Ocynk ogniowy, malowanie proszkowe RAL 7016.

OGRODZENIE PALISADOWE POZIOME

Wypełnienie ogrodzenia wykonane z profili stalowych poziomych 60×20 mm, szczelina około 65 mm w zależności od wysokości ogrodzenia. Wzór cieszący się ogromną popularnością, nasz obecny bestseller.

OGRODZENIE KLASYCZNE

OGRODZENIE KLASYCZNE Z GROTAMI

Wykonane z profili stalowych pionowych 20×20 mm, wykończenie każdego profilu stanowi elegancki grot nasadowy. Słupki stalowe 80×80 mm, wykończone ozdobnymi kulami. Ogrodzenie ocynkowane ogniowo i pomalowane proszkowo RAL 9005.

OGRODZENIE PALISADOWE ŻALUZJOWE

W zależności od tego jak duży prześwit pomiędzy profilami naszego ogrodzenia chcemy uzyskać, jest możliwość zastosowania profili różnych rozmiarów 60-120mmx20mm oraz o różnym kącie nachylenia.

SŁUPEK MULTIMEDIALNY ORAZ ZABUDOWA SKRZYNKI GAZOWO-PRĄDOWEJ, ELEKTROZACZEP, SKRZYNKA NA LISTY

Sprawią, że Twoje nowoczesne ogrodzenie będzie jeszcze bardziej funkcjonalne.

Nasze zabudowy skrzynek prądowo-gazowych oraz słupki multimedialne doskonale skomponują się z każdym ogrodzeniem. Słupek multimedialny zawiera wbudowaną skrzynkę na listy oraz specjalne miejsce na wideodomofon. Furtki na życzenie klienta wyposażamy w elektrozaczep.

Jak zmierzyć ogrodzenie do wstępnej wyceny?

 

Jeśli budujesz dom lub masz już swoje ukochane cztery ściany, to kolejnym ważnym elementem jest ogrodzenie. Z jego pomocą odseparujesz swoje podwórko, a także stworzysz bezpieczną przestrzeń do zabawy i wypoczynku. Jak zmierzyć ogrodzenie do wstępnej wyceny? Czy można to zrobić samodzielnie, a jeśli tak, to na co zwrócić uwagę? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym artykule.
Płot na wymiar – krok po kroku
Doskonale wiemy, że jego budowa często wiąże się ze sporą inwestycją, nic więc dziwnego, że przed zakupem chcemy oszacować koszty i na ich podstawie zdecydować jaki płot będzie najlepszy. Wybór modeli dostępnych na rynku jest naprawdę szeroki, z ich pomocą nie tylko zagospodarujesz znajdujący się dookoła teren, ale także zadbasz o prywatność. Płot to także blokada przed intruzami, nie bez znaczenia jest również to aby tworzył spójną całość razem z resztą nieruchomości.
Pomiar ogrodzenia – co musisz wiedzieć?
Bez względu na to jaki model wybierzesz, na początku musisz zmierzyć długość działki, na której ma się znaleźć płot. Następnie od jej wymiaru odejmij szerokość bramy i furtki. W zamówieniu, koniecznie zaznacz, ile centymetrów mają, np. brama – 400, a furtka 100. Następnie, jeśli na Twojej posesji są już betonowe lub murowane słupki, należy je wszystkie zmierzyć, a następnie odjąć ich szerokość od długości działki. Jeśli na Twojej działce takich słupków nie ma, to w zamówieniu wskaż długość działki jedynie bez bramy i furtki. Na koniec zostaje już tylko wybór modelu ogrodzenia, rodzaj przęseł (jeśli ich nie masz) oraz bramy.
Co dalej?
Znając ten prosty wzór, możesz bez trudu sprawdzić, ile będzie cię kosztowało dane ogrodzenie. Oczywiście, należy wziąć pod uwagę, że cena może się różnić w zależności od modelu, a także sklepu, w którym je kupujemy. Co więcej, do ostatecznej ceny, należy doliczyć dodatkowe koszty, takie jak wykonanie podmurówki, zapewniającą lepszą stabilność, a także sam montaż płotu. Jak widać, samodzielny pomiar nie musi być trudny! Składając zamówienie możesz dołączyć do niego również rysunek pomocniczy. Oczywiście nie zapomnij wysłać do nas maila ze zgromadzonymi informacjami biuro@tech-mak.pl

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o szczegółach. Złóż zapytanie ofertowe. Wycenimy je w możliwie najkrótszym czasie – nawet w ciągu kilku godzin. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych realizacji.

TECH-MAK Team