Zachęcamy do zamówień elementów stalowych i konstrukcji z naszego asortymentu:

  • bramy wjazdowe przesuwne
  • bramy wjazdowe uchylne (skrzydłowe)
  • furtki
  • ogrodzenia frontowe
  • ogrodzenia nieruchomości, handlowe, przemysłowe
  • balustrady schodowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • balustrady balkonowe
  • balustrady mostkowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • inne małogabarytowe elementy i konstrukcje stalowe

Specjalizujemy się w wytwarzaniu lekkich konstrukcji stalowych w małych, średnich i dużych seriach oraz w prefabrykacji i produkcji elementów stalowych. Realizujemy również zamówienia na produkty nieseryjne ze stali malowanej, nierdzewnej oraz aluminium.

Stwarzamy możliwość pełnej indywidualizacji zleceń, zarówno w zakresie wzornictwa, kolorystyki, jak i pożądanych właściwości użytkowych wytwarzanych konstrukcji.

Dzięki zaawansowanym metodom produkcji, nasze ogrodzenia, bramy, balustrady, poręcze, schody są dobrze zabezpieczone przed korozją i wpływami środowiska. Bramy skrzydłowe, przesuwne, furtki, ogrodzenia i balustrady zewnętrzne są ocynkowane zgodnie z normą PN EN ISO 1461 i malowane proszkowo farbami najwyższej jakości.

Usługi dowozu i montażu zamówionych konstrukcji realizujemy na terenie Poznania oraz województw: wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego. Wycenimy je w możliwie najkrótszym czasie, w ciągu kilku godzin.

Zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów i negocjacji warunków współpracy.

Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów, dlatego świadczymy szereg kompleksowych usług. Tym co wyróżnia nas na tle konkurencji jest super jakość i dobre ceny. Współpracujemy z Klientami B2B oraz deweloperami, zapewniając najlepsze konstrukcje stalowe.

Kompleksowa realizacja zamówienia z montażem

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dysponujemy szeroką ofertą. W ramach naszych usług tworzymy automatyczne bramy wjazdowe – jedno- i dwuskrzydłowe (uchylne, rozwieralne), a także przesuwne i szynowe. Wszystkie z nich wykonane są z wytrzymałych profili stalowych. Bramy doskonale sprawdzą się na strzeżonych osiedlach, przy biurowcach, ale także na prywatnych posesjach. Wszystkie dostępne modele są automatyczne, dzięki czemu można nimi wygodnie sterować przy pomocy pilota.

Ogrodzenia stalowe na zamówienie

Dla Klientów wykonujemy również ogrodzenia z ocynkowanych profili stalowych. W zależności od potrzeby tworzymy modele klasyczne, ale także palisadowe (pionowe lub poziome, a nawet żaluzjowe). Zakup takiego ogrodzenia to doskonała inwestycja na lata.

Balustrady balkonowe i schodowe

W naszej ofercie znajdziesz je w wielu różnych wzorach. Balustrady mają zapewnić komfort i bezpieczeństwo domownikom, a jednocześnie pasować do wnętrza, w którym się znajdują. W ramach usług wykonujemy barierki do użytku wewnętrznego, jak i te przeznaczone do zabezpieczenia schodów prowadzących do domu. Wszystkie z nich skutecznie zabezpieczamy przed korozją i działaniem zmiennych czynników atmosferycznych.

Szeroka oferta dopasowana do potrzeb

Współpracując z Klientami B2B oraz deweloperami nieustannie poszerzamy naszą ofertę o coraz to nowe elementy spawane stalowe, niezbędne w budowaniu domów i mieszkań. Produkcja seryjna sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie zamówione przez Klienta elementy, nawet w dużej ilości. Duże inwestycje to często walka z czasem, dlatego zapewniamy szybkie terminy, profesjonalną realizację i kompleksowe usługi w dobrych cenach.