Stylowe, stalowe drzwi typu loft

 

Wnętrze loftów to przede wszystkim rzucające się w oczy materiały konstrukcyjne: beton, drewno, cegła i stal oraz towarzyszące im szkło. Posiadamy w swojej ofercie wiele propozycji organizujących przestrzeń w tym stylu, m.in. regały, balustrady na schody i antresole oraz drzwi loftowe, które skutecznie służąc, ze smakiem zdobią.

Oferujemy jedno- i dwuskrzydłowe, uchylne, przesuwne i wahadłowe drzwi wewnętrzne typu loft o wysokiej jakości konstrukcji oraz zachwycającej choć powściągliwej estetyce, z przeznaczeniem do domów, mieszkań, apartamentów, wnętrz biznesowych i komercyjnych.

Podobnie jak pozostałe nasze produkty, wykonujemy je na indywidualne zamówienie:

  • dokładnie pod wymiar, w tym niestandardowy
  • zgodnie z najśmielszymi oczekiwaniami klienta
  • w harmonii z koncepcją projektową obiektu.

Zobowiązani surowcowo loftowym designem, konstrukcję drzwi wytwarzamy z malowanych proszkowo, spawanych bez silikonów, ocynkowanych profili stalowych, w połączeniu z bezpieczną szybą.

Skrzydła drzwiowe na życzenie klienta wyposażamy:

  • w zawiasy pivot, umożliwiające otwieranie drzwi w obie strony, co jest rozwiązaniem nie tylko praktycznym, ale również bardzo atrakcyjnym wizualnie
  • w blokadę ≤ 90⁰ eliminującą ryzyko ich samoczynnego zamknięcia się, wywołanego przeciągiem lub wiatrem
  • pochwyt

 

Dodatkowo stwarzamy możliwość wykonania drzwi loftowych dźwiękoszczelnych.

Naszą ofertę drzwi industrialnych dopełniają stałe ściany i przegrody typu loft. Ich główne zalety to nieobciążająca wnętrza lekka konstrukcja oraz duża przepuszczalność naturalnego światła. Te właściwości loftowych przepierzeń umożliwiają wydzielenie kolejnych jasnych pomieszczeń, nawet mimo braku w nich okien.

Z myślą o komforcie naszych klientów, realizujemy bezpieczną wysyłkę zamówionych produktów, zarówno krajową, jak i zagraniczną. Świadczymy usługi montażu drzwi i innych stalowych konstrukcji na terenie województwa wielkopolskiego.

Podobają Ci się nasze drzwi loftowe, mimo że Twoje eM jest urządzone w innym stylu?

Skrzydła drzwiowe typu loft, dzięki swojej uniwersalności, pasują – bez względu na specyfikę aranżacji – do większości wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Dodatkowo oferujemy duże możliwości indywidualizacji zamówień, m.in. pod względem koloru profili stalowych, rodzaju szyby czy wzoru podziału szprosami.

Zapraszamy do kontaktu. Zdjęcia z naszych realizacji dostępne są w galerii.