Realizacje marzec/kwiecień 2022, Plewiska, Sierosław, Skórzewo koło Poznania, Poznań

Realizacje 2021

 

Staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Dlatego też tworzymy zakładki, w których prezentujemy dotychczasowe prace, ponieważ wiemy jak ważny jest akcent wizualny – możliwość wyobrażenia sobie danego przedmiotu w swoim własnym domu.

Industrialny szyk i klasa – nasze realizacje

Chcemy zapewnić naszym Klientom jak najlepsze drzwi i ścianki loftowe, które wpasują się w kompozycję różnych przestrzeni w tym nowoczesnych i tradycyjnych mieszkań. Jesteśmy producentem z wieloletnim doświadczeń, widzieliśmy i stworzyliśmy niejeden projekt, który całkowicie zmienił pomieszczenia, nadając mieszkaniom zupełni nowy wymiar. Wychodzimy z założenie, że to właśnie funkcjonalne elementy takie jak drzwi i ścianki loftowe potrafią całkowicie odmienić oblicze mieszkań.

Drzwi i ścianki loftowe dopasowane do indywidualnych potrzeb

Wykonywane przez nas produkty dostosowywane są do potrzeb Klientów zarówno pod względem wymiarów, jak i kolorów. Możliwe jest także dopasowanie i ułożenie szprosów.

Produkty tego typu wykonane są z profili stalowych malowanych proszkowo na wybrany przez Klienta kolor, perfekcyjnie wkomponowujący się w całą kompozycję przestrzeni mieszkania bądź domu.

Nowoczesny design na miarę każdego pokoju

Pomimo że tego typu drzwi i okna nazywane są industrialnymi, czyli przeznaczonymi do pomieszczeń po starych fabrykach przemysłowych, to nasze produkty, dzięki indywidualnemu dopasowaniu do potrzeb Klienta sprawdzą się w różnych miejscach i będzie to zarówno nowoczesne biuro, jak i przytulne mieszkanie.

Drzwi mogą być zamontowane na różnych systemach – uchylnych, przesuwnych oraz wahadłowych. Możliwe jest również zamocowanie nowoczesnych zawiasów povit, które umożliwią otwieranie skrzydła w dwie strony. Ścianki zaś mogą służyć jako interesujące wydzielenie różnych pokoi.

Zainteresował Cię industrialny szyk? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Chcesz się upewnić jaki model będzie dla Ciebie najlepszy? Zadzwoń do nas! Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania do Twojego domu.