Doskonale wiemy, że nasi Klienci szukają inspiracji, a także są ciekawi, jak wyglądają gotowe realizacje. Właśnie dlatego stworzyliśmy tą zakładkę. To tutaj możecie obejrzeć wykonane przez nas balustrady. Elementy te są niezwykle ważne, nie tylko dodają wnętrzu charakteru, ale także mają wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców.

Solidna konstrukcja na lata

Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, jesteśmy w stanie w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów. W ramach naszych usług wykonujemy zarówno balustrady wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Jednak to nie wszystko! Jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi trendami, dzięki czemu bez trudu stworzymy zabezpieczenia w stylu nowoczesnym, tradycyjnym, ale także industrialnym i wielu innych. Gotowe projekty, są nie tylko ładne, ale także wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Natomiast modele przeznaczone do użytku zewnętrznego dodatkowo uodparniamy na korozję.

Różnorodne projekty dla każdego

Doskonale wiemy, że balustrady i poręcze mają ogromne znaczenie dla wyglądu całego pomieszczenia. W związku z tym, wykonujemy modele w stylu nowoczesnym – szklane lub mające proste formy. Alternatywą, która najlepiej prezentuje się w starych kamienicach i wnętrzach urządzonych w stylu renesansowym, są gięte i bogato zdobione balustrady. Przykładowe realizacje znajdziecie poniżej w galerii. Oczywiście to zaledwie kilka propozycji jakie możemy zrealizować na zamówienie Klienta.

Z myślą o Klientach

Wieloletnie doświadczenie, setki zrealizowanych projektów i niekończące się pokłady kreatywności, sprawiają że jesteśmy w stanie zaoferować Klientom wszystko to co najlepsze. Balustrady zawsze dopasowujemy do stylu w jakim urządzone zostało wnętrze. W przypadku modeli zewnętrznych, dokładamy wszelkich starań, aby były spójne z elewacją. Takie podejście, sprawia że zyskaliśmy mnóstwo zadowolonych Klientów. Jeśli podobają Ci się nasze projekty, zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także rozwiejemy wątpliwości. Jeśli cenisz sobie profesjonalne realizacje, z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług.