Szukasz taniego, funkcjonalnego i estetycznego sposobu na wydzielenie podwórka lub działki? W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie różnorodne panelowe systemowe ogrodzeniowe dostępne w systemach 2D oraz 3D, które świetnie sprawdzą się w wielu miejscach, również w przypadku nierównego terenu.

Ogrodzenia skrojone na miarę

Oferowane przez nas produkty to ekonomiczne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, dzięki któremu szybko ogrodzisz działkę, podwórko lub obszar firmy. Zapewniamy kompletne ogrodzenia panelowych – możesz zamówić zarówno słupki i panele, jak i podmurówkę, a także akcesoria (obejmy). Poza sprzedażą zajmujemy się również profesjonalnym montażem dostosowanym do danego terenu. W naszym asortymencie znajdziesz systemy 2D oraz 3D – dostępne są wraz ze średnicą prętów (poziomych lub pionowych) wynoszących Ø 4,0 l.

Wydzielenie obszaru za pomocą tych produktów jest również możliwe w przypadku nierównego terenu. Systemy panelowe można łatwo dopasować do np. skarpy. Rozwiązanie to jest bardzo ekonomiczne, ponieważ nie musimy w takim wypadku równać terenu. Co więcej, możesz dostosować wysokość ogrodzenia. W naszej ofercie znajdziesz 3 modele: 120 cm, 1530 mm oraz 1730 mm. Możesz idealnie dopasować wysokość do swojej aranżacji, dodatkowo przy panelach możesz posadzić pnące się kwiaty, które wesprą się na konstrukcji i stworzą niebanalną kompozycję.

Systemy ogrodzeniowe od TECH-MAK

Z przyjemnością podejmiemy się działań zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Mamy wieloletnie doświadczenie ugruntowane licznymi realizacjami, które prezentujemy na naszej stronie. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, któremu nie brakuje pasji. Nasza oferta montażu skierowana jest głównie do klientów z Poznania oraz województwa wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Niemniej jednak oferowane przez nas elementy systemowe jesteśmy w stanie wysłać w obrębcie całego kraju.

Oczywiście służymy pomocą i wskazówkami od pomiarów działki, poprzez zapakowanie zamówienia, kończąc na jego dostarczeniu bądź zamontowaniu. Masz do nas jakieś pytania? Serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez formularz umieszczony na stronie – odpowiemy w możliwe jak najkrótszym czasie.