Dlaczego warto wybrać ogrodzenie szyte na miarę?

Zastanawiasz się nad odgrodzeniem nowej działki, a może chcesz zmienić dotychczasowy, nie najlepiej dopasowany płot na taki wykonany na miarę Twojego podwórka? W tym artykule przedstawimy Ci zalety wyboru ogrodzenia na wymiar!

Ogrodzenia na miarę – dopasowanie idealne

Gotowe panele czy też siatki są standardowe, a co za tym idzie, nie uwzględniają m.in. nierówności terenu. Ogrodzenia na wymiar tworzone są specjalnie pod konkretną działkę, wszelkie elementy idealnie do siebie pasują, dzięki czemu tworzą estetyczną i bardzo funkcjonalną konstrukcję.

Co więcej, dedykowany specjalnie stworzony dla Ciebie projekt uwzględni wszelkie potrzeby i wymagania, w przeciwieństwie do “gotowych” elementów, które wykonywane są pod określony schemat. Kolejną bardzo ważną zaletą jest to, że możesz dopasować wymiary danych elementów, a co za tym idzie także wysokość, a to znacząco wpłynie na bezpieczeństwo.

Ogrodzenia na wymiar wykonywane przez naszą firmę są zabezpieczone odpowiednią warstwą (ocynkowane), dzięki czemu posłużą Ci przez długi czas, ponieważ warunki pogodowe im niestraszne – niezależnie czy będzie to letnie słońce, czy zimowa burza śnieżna.

Bezpośredni kontakt

Wybierając się do sklepu często widzimy tylko produkt i sprzedawcę, decydując się za zakup ogrodzenia na wymiar, masz kontakt z bezpośrednim producentem – czyli m.in. nami. A nasz zespół z przyjemnością pomoże i znajdziesz najlepsze rozwiązanie uszyte... a właściwe zespawane na miarę każdej działki, również mocno niestandardowej.

Dzięki temu możesz mieć poniekąd wszystko w jednym, bo poza samym ogrodzeniem z łatwością zamówisz także profesjonalny montaż przeprowadzony przez doświadczonych fachowców.

Trwałość ogrodzenia na wymiar

Jest to niewątpliwą zaletą, płoty czy też siatki dopasowane “na oko” są znacznie mniej trwałe. Idealne dopasowanie elementów względem działki znacząco przedłuży żywotność ogrodzenie, z tego również względu warto rozważyć projekt na wymiar.

Chcesz zmienić wizytówkę swojej działki na tę uszytą na miarę? Serdecznie zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na pytania i przedstawimy idealnie dopasowaną ofertę!