Drzwi loftowe na zimę

Aranżując przestrzeń w domu często mamy na uwadze zarówno wygląd, jak i funkcjonalność. Na ten drugi element szczególną uwagę zwracamy zimą, kiedy pogoda nie zawsze jest sprzyjająca. W tym tekście przedstawimy ciekawy i pożyteczny sposób na wydzielenie przestrzeni.

Wyprowadź industrialną nutę

Decydując się na drzwi loftowe często patrzymy na ich niecodzienny design. Połączenie materiałów w tym produkcie sprawia, że jest on niezwykle ciekawym dopełnieniem wnętrz. My chcemy przestawić Ci inne zastosowanie, rzecz jasna równie piękne, ale i bardzo funkcjonalne.

Zimą, kiedy wchodzimy z wewnątrz do domu lub mieszkania, wpuszczamy zimne powietrze i wypuszczamy ciepłe. Jeśli nasz przedpokój nie jest oddzielony od reszty domu, a często “wychodzimy i wchodzimy”, to możemy być narażeni na sporą utratę ciepła w domu. Jak postąpić, żeby temu zapobiec? Najlepiej postawić na wydzielenie przedpokoju za pomocą drzwi. Dodatkowa “bariera” pozwoli Ci zaoszczędzić ciepło i zredukować koszty ogrzewania. Oczywiście musimy mieć na uwadze aspekt aranżacyjny, dlatego też w tym miejscu polecamy piękne i nowoczesne rozwiązania industrialne.

Funkcjonalne i piękne wydzielenie przedpokoju

Przestrzeń możesz z powodzeniem wydzielić za pomocą drzwi loftowych. Zimą zatrzymają ciepło w domu lub mieszkaniu, a przez cały rok będą zachwycać ciekawym designem. Oczywiście istnieje wiele modeli, dzięki czemu dopasujesz je do swojej przestrzeni. Możesz wybierać spośród różnych sposobów otwierania (uchylne, przesuwne, bądź wahadłowe), koloru stalowych elementów oraz liczby ozdobnych szprosów.

Dodatkowo zabudowa typu loft jest niezwykle estetyczna i nie zabiera dużo przestrzeni – co więcej, może nawet optycznie zwiększyć rozmiar naszych czterech kątów. Decydując się na takie rozwiązanie zyskasz pewność, że wybrane przez Ciebie drzwi loftowe świetnie wkomponują się w przestrzeń mieszkania bądź domu.

Zastanawiasz się, czy drzwi loftowe to będzie dobry wybór? Z przyjemnością Ci pomożemy i przedstawimy najlepsze rozwiązania! Zapoznaj się z naszą ofertą, zadzwoń, zapytaj i postaw na pięknie wydzieloną przestrzeń!